Vevői kapcsolattartó munkatársat keresünk nagytarcsai munkahelyre

TopSafe Kft.
Nagytarcsa
2019. 10. 28.

A munkavédelmi eszközöket forgalmazó TopSafe Kft. munkatársat keres nagytarcsai munkahelyre, az alábbi munkakörbe:

Kereskedelmi munkatárs

Jelentkezni vagy érdeklődni, önéletrajz és bérigény megküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet!

Feladatok

  • irodai munka, egyéni védőeszközök értékesítése (95%-ban e-mailen)
  • kereskedelmi levelezés, ajánlatok írása, nyomon követése, megrendelések rögzítése, visszaigazolása
  • asszisztencia biztosítása a mellé rendelt értékesítő kolléga számára
  • bizományos árukészlettel kapcsolatos feladatok
  • termékinformáció és szaktanácsadás nyújtása
  • pályázatok bonyolításában való részvétel

Elvárások

  • meggyőző írásbeli kommunikáció
  • online kereskedelemben szerzett munkatapasztalat, elsősorban eladás, virtuális értékesítés
  • középfokú végzettség (felsőfokú előnyt jelent)
  • talpraesett, pörgős személyiség, aki bírja a folyamatos megmérettetést
  • magabiztos Microsoft Excel használat

Előnyök

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • cafeteria, bónusz rendszer
  • munkába járás költségének támogatása
  • hosszú távú munkalehetőség
  • modern irodai környezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott