Budapesten árubeszerző-raktári kisegítő kollégát keresünk részmunkaidőben

Árubeszerző-raktári kisegítő kollégát keresünk 10. kerületi munkavégzéssel, napi 3 órás munkarendbe (H-P 10:30-13:30).
Mivel kereskedelmi tevékenységhez kapcsolódó feladatkör, így december hónapban a munkaidő meghosszabbodik.

Feladatok

  • árubeszerzés,
  • csomagolóanyagok beszerzése és előkészítése felhasználásra,
  • raktári rend és tisztaság fenntartása,
  • küldemények szállítása külső feladási pontra

Elvárások

  • "B" típusú jogosítvány
  • saját 2 személyes kisteherautó, vagy nagyobb (kombi) személyautó
  • budapesti helyismeret
  • vezetési rutin

Az ideális jelölt:

  • megbízható
  • becsületes
  • precíz
  • önálló
  • gyors felfogású
  • rendszerető
  • szorgalmas
  • jó fizikumú
  • monotonitást jól tűri

Amit kínálunk

  • Normál, kiszámítható munkarend.
  • Bejelentett foglalkoztatás, átlagon felüli munkabér.
  • Jó hangulatú munkahely.
  • A „főnök” nem szívja a vérét (ha a munka rendben zajlik)!

Nyugdíjas munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Nettó bér: 100.000 Ft

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott