Irodavezető / Személyi asszisztens állás Budapesten

Budapesti székhelyű, fiatalos, lendületes, innovatív, sportolók és klubok érdekképviseletével foglalkozó nemzetközi sportügynökség keres munkatársat az alábbi munkakörre: Irodavezető / Személyi asszisztens

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség - pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • számítógépes alapismeretek (MS Office, Outlook, Internet)
  • kiváló angol nyelv-tudás, szóban és írásban
  • jó kommunikációs és fogalmazási készség
  • határozott fellépés, nyitott személyiség
  • rugalmasság, alkalmazkodó készség, önálló munkavégzésre való képesség
  • proaktív, precíz munkavégzés

Előny:

  • sportolói múlt, sportéletben való tájékozottság
  • a közösségi média-felületek alapos felhasználói ismerete
  •  rövid videók készítéséhez/megvágásához szükséges program kezelésének ismerete
  •  irodavezetői, asszisztensi releváns szakmai tapasztalat

Feladatok:

  • irodai munkák, irodavezetés, adminisztráció, táblázatok feltöltése-, kezelése, postázás, számlák-, iratok iktatása, stb. - az ügynökség ill. kiválasztott sportolók megjelenési / közösségi média-felületeinek kezelése - adott esetekben ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás és a velük kapcsolatosan felmerülő ügyek teljes körű intézése - stb.

Amit kínálunk:

  • az új munkatárs egy professzionális és innovatív, nemzetközileg elismert cégnek lehet a tagja
  • változatos feladatok, lehetőség több üzleti terület áttekintésére és abban való munkavégzésre
  • a folyamatosan változó, izgalmas és érdekes „sportolói világ” megismerése
  • versenyképes juttatási csomag

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat, valamint magyar és angol nyelven megírt bemutatkozó és motivációs leveledet a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: OKTÓBER 31.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott