Mérlegképes könyvelő munka Budapesten

Cégünk erőssége egyrészt a rugalmassága ami a rendkívül gyors reakciót és magas fokú rendelkezésre állást jelenti, valamint a szakmai felkészültsége, amely elengedhetetlen az ügyfelek kiszolgálásának szempontjából. Ezek alapvetően meghatározzák a keresett munkavállaló mentalitását.

A Fair-Team 2004 Kft-nél a könyvelőkkel szemben elsődleges követelmény a gyors reakcióidő és döntésképesség. Legyen képes ésszerűen mérlegelni és priorizálni az egyszerre beérkező igények között, valamint hatékonyan megszervezni a napi teendőket.

Munkavégzés helye

  • Budapest , XIV. kerület , Bosnyák tér közelében

Feladatok

  • Különböző profilú cégek teljes körű könyvelése és bérszámfejtése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a hatóságokkal
  • Éves és évközi adóbevallások, valamint beszámolók elkészítése

Elvárások

  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Erkölcsi feddhetetlenség
  • Legalább 2 éves pénzügyi területen szerzett, vagy 1 éves könyvelői területen szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználó szintű ismerete (Excel, Word)

Előnyök

  • Novitax ismeret
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk

  • Kulturált munkakörülmények
  • Dinamikus, innovatív csapat
  • Változatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott