Budapesten webshop logisztikai, csomagoló, rendelés összekészítő feladatokra kollégát keresünk

Szia, csodálatos napot kívánok Neked!

Fábián Zsolt Ádám vagyok, több webáruház (Ajandek Guru.hu , Ajandekferfiaknak.hu , President Vizipipa.hu , Mentomelleny.eu) tulajdonosa és üzemeltetője. Vállalkozásom 13 éve sikeresen működik és fejlődik online és offline egyaránt. Webáruházainkba beérkező megrendelések feldolgozásához, azok precíz, gondos csomagolásához keresünk új munkatársat. Lehet, hogy Te tudsz nekem ebben segíteni?

" Találd ki, mit szeretsz a legjobban csinálni, és keress valakit, aki fizet érte. " /Katharine Whitehorn író/

Fő profilunk ajándékok, vizipipa és tartozékok, valamint mentőmellények online és offline történő kiskereskedelme. Jelenleg 8-an vagyunk (5-en fiúk és 3 hölgy) mind fiatalok, energikusak és pozitív gondolkodásúak! Ez nekünk nagyon fontos, az új csapattag személyében is pozitív, az életet szerető és a világnak valamit adni, értéket teremteni akaró kollégát keresünk. Rengeteg fejlesztési ötletünk van, amibe belekezdünk abba mindig a legjobbra törekszünk. Ha van már webáruházas tapasztalatod, esetleg dolgoztál már rendelés összeállítási csomagolói munkakörben, a munkádra igényes, precíz és pontos vagy, akkor úgy gondolom hosszútávú win-win partnerséget tudunk kötni!

Nézd meg mennyire vár már a csapat: https://youtu.be/1Autz3TuGyc

Ha úgy érzed Téged kereslek, ne habozz, küld el e-mailben a fényképes Önéletrajzod egy motivációs levéllel a "Jelentkezem" gombra kattintva. A jelentkezéseket csak ebben a formában várom!

Szeretettel, Fábián Zsolt Ádám

Feladatok

A meghirdetett munkakörben az alábbi feladataid lesznek:

  • Webáruházainkba beérkezett megrendelések feldolgozása, termékek összeszedése a raktárunkból, gondos becsomagolása, hogy azok hiánytalan és sérülésmentes állapotban érkezzenek meg vásárlóinkhoz
  • Szükség esetén a megrendelőkkel való egyeztetés, egyedi kívánságaik, kéréseik menedzselése telefonon vagy e-mailben
  • Visszáruk és cserecsomagok intézése, esetleges hibák orvoslása
  • Napi, heti, havi riportok készítése a vezetés felé

Elvárások

Készségeiddel, személyeddel és a munkavégzéssel kapcsolatban a következőket szeretnénk:

  • Pozitív szemléletmód! Fontos, hogy motivált legyél, hiszen a jelenlegi csapatban mindenki az, nem szeretjük a negatív embereket!
  • Pontosság precizitás, ez nagyon fontos, nem szeretik a vásárlók ,ha nem azt vagy nem abban a darabszámba kapják a rendelést, ahogy azt kérték
  • Tudj logikusan gondolkozni. Ez szinte elengedhetetlen, hisz szükség lesz magas szinten átlátnod a belső rendszereinket, hogy hatékonyan és hiba mentesen tudjunk csapatban együtt dolgozni, mert mindenkinek a munkája kihatással van a többiekére.
  • Légy megbízható és lehessen Rád számítani, hiszen Te is bármiben számíthatsz Ránk!
  • Tudj önállóan dolgozni, az idődet hatékonyan beosztani, tudj priorizálni
  • Igényes, precíz, rendszerben gondolkodó, alapos munkavégzés
  • Eredmény orientált, kihívás kereső attitűd

Előnyök

  • Kereskedelemben vagy e-kereskedelemben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Ügyviteli rendszer, számlázó rendszer vagy raktárkészlet nyilvántartó rendszer kezelésében és webshop rendszer kezelésében való jártasság

Amit kínálunk

Amit én tudok adni számodra, azok a következők:

  • Kihívás, önmegvalósítás a munkakörödben, felesleges beleszólás és korlátozás nélküli önálló munkavégzés
  • "Beleszólási lehetőség" a folyamataink optimalizálásába, sőt kifejezetten szívesen veszem, ha van valami ötleted, javaslatod
  •  Minőségi munkaeszközök, bármilyen eszköz beszerzése ami a munkádat hatékonyabbá és könnyebbé teheti
  • Személyiségtípusodnak leginkább megfelelő feladatkörök (mert hiszem, hogy amit szeretsz, abban leszel a legjobb és azt fogod a legjobban élvezni)
  • Folyamatos tanulás, fejlődés biztosítása
  • Fiatalos, családias légkör, 100% -ban Magyar vállalkozás
  • Versenyképes havi fix fizetés + Kiemelkedő bónuszok a munkád hatékonysága után

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott