Kémények korszerűsítésére,füstcsövek és égési levegő utánpótlásának kiépítésére keresünk munkatársat

Diametrus Kft.
Budapest II. kerület
Nettó 250 000 Ft / hónap
2019. 10. 02.

Kémények korszerűsítésére, füstcsövek, és égési levegő utánpótlásának kiépítésére keresünk munkatársakat.

Könnyen megtanulható budapesti munka.

Jó kollektíva, magas fizetés.

Telefon: 1 4645 881

Feladatok

  • 2-3 fős brigádokban dolgozunk, általában naponta változó helyszínen. Változatos munka, sokféle technológiát alkalmazunk. Gyorsan tanulható munka, szorgalom, becsületesség szükséges.

Elvárások

  • Alapvető építőipari jártasság.

Előnyök

  • B-s jogosítvány, hegesztő tudás, alpinista jártasság.

Amit kínálunk

  • Versenyképes vizetés, mely a nálunk töltött idő arányában folyamatosan emelkedik.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott