Biotech USA Üzletbe (Duna Plaza) eladó-szaktanácsadó munkatársat keresünk

A Biotechusa Duna Plazában lévő üzlete teljes munkaidőre kereskedelmi - szakmai tapasztalattal rendelkező, ambiciózus, megbízható és rugalmas bolti eladó - szaktanácsadót keres!

Várjuk jelentkezésedet, ha van kereskedelmi tapasztalatod, rendelkezel sport múlttal (fitnesz és testépítés előny) és érdekel a sport, egészséges életmód  valamint a fitnesz és táplálékkiegészítők világa!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmasság
  • Nyugodt , változatos munka

Fényképes önéletrajzodat várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Értékesítés
  • Szaktanácsadás
  • Árukezelés

Előnyök

  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Sport múlt (fitnesz és testépítés előny)  érdekel a sport , egészséges életmód , valamint a fitnesz és táplálékkiegészítők világa!

Amit kínálunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott