Raktározás, logisztika

Raktáros, áruszállító munkatársat keresünk Budapesten

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület
Fizetés: Nettó 250000 - 0 / óra
2019. 11. 20. 14:18

Dinamikusan fejlődő vállalkozásunkba, családias hangulatú csapatunkba keresünk új munkatársat a Budapest. III. kerületi raktárunkba (Szentendrei út, Óbudai Auchan mellett)!

Feladatok:

  • raktárunkban a megrendelések előkészítése szállításra
  • áruszállítás (B kategóriás jogosítvánnyal, Iveco Daily vezetése)
  • webshop megrendelések összekészítése, csomagfeladás
  • adminisztráció (számlák, szállítólevelek)
  • raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány, vezető tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • 3 év szakmai tapasztalat
  • megbízhatóság
  • terhelhetőség
  • jó kommunikációs képesség

Előnyök:

  • Előny: targoncakezelői engedély (nem kötelező)

Amit kínálunk:

  • családias hangulatú vállalkozás
  • versenyképes jövedelem
  • munka és a magánélet egyensúlya