Telefonos ügyfélszolgálat, pénztáros állás Bp. 19. kerületben

Társaságunk budapesti, 19. kerületi székhelyén keres új munkatársat a következő munkakörbe:

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLAT, PÉNZTÁROS MUNKATÁRS

Cégünk meghatározó piaci szereplő az évfordulós emlékérmek, saját tervezésű gyűjtői érmek, érmék kibocsátásának, gyártásának és forgalmazásának piacán. Húsz éves cégtörténetünk során az egyszemélyes vállalkozásból fejlődtünk fel több százmillió forintos forgalmú, 25 alkalmazottnak munkát adó dinamikus vállalkozássá. Az Európai Uniós csatlakozás óta Magyarország mellett piacunknak tekintjük Szlovákiát és Csehországot, valamint Romániát, ahol leányvállalkozásokkal vagyunk jelen.

Feladatok

  • Magyar és román nyelvű ügyfélszolgálat
  • Bejövő telefonok, megrendelések felvétele, rögzítése az ügyviteli rendszerben
  • Telefonos tájékoztatás, ügyfelek kérdéseire való válaszadás
  • Személyes ügyfélkiszolgálás, áru átadás, házipénztár kezelése
  • Forint és euró házi pénztárak kezelése

Elvárások

  • Érettségi, középfokú végzettség
  • Magas szintű magyar és román nyelvtudás
  • Stressz tűrő képesség, megbízhatóság
  • Házi pénztárosi tapasztalat
  • Felhasználói szintű PC-ismeret (word, excel, internet, e-mail)

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidőra történő bejelentés alapján bruttó 215.000 Ft alapbér + 16.000 Ft nettó cafeteria / hó
  • A munkavégzés modern, világos irodaházban folyik
  • A munkaidő kiszámítható, kötött
  • Nyitott, barátságos kollektíva, részükről teljes támogatás a betanulás ideje alatt

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Egyéb

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott