Raktáros,anyagmozgató,anyagkiadó, eladói feladatokra munkatársat keresünk Budapesten

TERRA METAL Kft.
Budapest X. kerület
Nettó 200 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2019. 09. 26.

Budapesti, csatorna-közmű termékeket forgalmazó cég, 10 kerületi Keresztúri úti telephelyére, teljes munkaidős raktáros-eladó  kollégát keres az alábbi feladatok elvégzésére:

Feladatok:

  • próbaidő ( betanulási) idő alatt párban dolgozni egy régebbi kollégával - a feladat, magánszemély és közmű cégek kiszolgálása, termék mennyiségi kiadása.
  • kimenő és bejövő csatorna közmű termékek minőségi és mennyiségi ellenőrzése: a termék típusokkal web oldalunkon ismerkedhet
  • készlet nyilvántartása, raktározása, rendszerezése, teherautó le és fel rakodása, kézi vagy targoncás anyagmozgatási feladatok elvégzése
  • termék kiszállítása ügyfélnek munkaterületre, B kategóriás jogosítvány előnyt jelent.
  • általános, telephely területén elvégzendő egyéb feladatok, takarítás, raktári rend fenntartsa ,készlet nyilvántartás , gépen való PVC csőmegmunkálás ( ez utóbbi feladat akár rész munkaidőben is végezhető)
  • dréncső darabolás és mértere vágás,
  • geotextília méretre vágás
  • postai csomagok elkészítése
  • pvc cső és idom kiadás
  • kpe cső kiadás
  • öntöttvas közmű termékek kiadása
  • raktározási feladatok, áru feltöltés
  • készlet feltérképezés, főként készlet hiány feltérképezés
  • áru mozgatás logisztikázás
  • vevő kiszolgálás
  • Raktározás
  • Anyagmozgatás
  • Eladás

Elvárások

  • 3 havi próbaidő alatt az anyag ismeret elsajátítása
  • termékeink iránti érdeklődés, tanulási hajlam,
  • előnyt élveznek ( de nem feltétel) a B vagy C gépjármű vezetői jogosítvánnyal vagy targoncakezelői jogosítvánnyal rendelkezők,
  • átmeneti időre, alkalmi munkavállalóként, egyetemisták is jelentkezhetnek (pl. csőmegmunkáló gép mellett dolgozni vagy anyagkiadásban segítkezni a többi kollégának.)
  • precíz, megbízható , alkamazkodni képes és csapatban dolgozó kollégát keresünk.

Előnyök

  • Próbaidő 3 hónap.
  • Túlóra vagy hétvégi munkavégzés nincs!
  • Bejelentett teljes munkaidő.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott