Raktáros munka Budapesten a XIII. kerületben

Fincza Katalin Egyéni vállalkozó
Budapest XIII. kerület
Nettó 160 000 Ft - 180 000 Ft / hónap
2019. 09. 25.

XIII. kerületi, jól megközelíthető új üzletünkbe (kinőttük az előzőt) keressük fiatalos csapatunk új tagját.

Feladatok

  • Mennyiségi- és minőségi ellenőrzést követően a beérkező áruk átvétele.
  • Raktári rend megtartása, hogy a kiszállítandó csomagokat könnyedén össze tudd készíteni, és ki tudd adni.
  • Anyagmozgatás közben az árukat épségben a megfelelő helyre tárolod, közben figyeled a raktár kihasználtságát, ellenőrzöd a készleteket.
  • Adminisztrációs feladataid is lesznek, többnyire számlákat kell majd kiállítanod

Elvárások

Téged keresünk, ha:

  • Legalább középfokú végzettséged van
  • Tudod kezelni a számítógépet

Előnyök

  • OKJ-s vezetőüléses- és/vagy gyalogkíséretű targoncakezelői vizsga – gépkezelői jogosítvány
  • számlázóprogram, illetve vállalatirányítási rendszer ismerete
  • raktározásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • azonnali kezdési lehetőség
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Hétfőtől péntekig tartó 1 műszakos munkarend (9:30 – 18:30)
  • A teljes nettó juttatási csomag értéke: akár 180.000 forint

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott