Fegyveres Biztonsági Őr munkatársat keresünk Budapesten

A Büntetés-végrehajtási Szervezet Oktatási, Továbbképzési és Rehabilitációs Központja felvételt hirdet FEGYVERES BIZTONSÁGI ŐR beosztásba.

Munkaviszony jellege: határozatlan idejű.

Feltételek:

  • magyar állampolgárság,
  • állandó belföldi lakóhely,
  • 18-65. életév,
  • büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány
  • állami alapfokú végzettség, a bizonyítvány hitelességének ellenőrzéséhez való hozzájárulás.
  • cselekvőképesség
  • egészségügyi, pszichikai alkalmasság

Főbb feladatok, kompetenciák:

  • a bv. szerv területére történő be- és kiléptetés végrehajtása,
  • objektumvédelmi tevékenység,
  • járőrözési tevékenység,
  • szolgálati okmányok vezetése,
  • fegyelmezettség, határozottság,
  • jó probléma-megoldó készség, megfelelő konfliktus-kezelő képesség, hivatástudat.

Illetmény: munkabér minimum bruttó 210.000 Ft

Egyéb juttatások: utazási költségtérítés, cafeteria, ruházati illetmény, albérleti hozzájárulás

Önéletrajzot elektronikus úton a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük eljuttatni.

A munkakörrel kapcsolatosan bővebb felvilágosítás – hivatali munkaidőben - az intézmény Személyügyi és Szociális Osztályán kérhető a 06-1-261-7011-es telefonszámon.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott