Recepciós - Asszisztens állás Budapesten részmunkaidőben

Recepciós – Asszisztens

(részmunkaidő)

Van egy szuper recepciós-asszisztensünk, de rengeteg feladatunk is.

Éppen ezért keressük azt az új kollégát, aki részmunkaidőben, de rugalmasan tud a segítségünkre lenni, problémákat megoldani, helyettesíteni, ha a helyzet úgy kívánja.

Örülünk neki, ha már van tapasztalatod irodai adminisztrációban vagy front office területen, de ha igaz Rád a

precizitás – alázat – ügyfélközpontúság, jelentkezz bátran!

Önéletrajzodat, valamint fizetési igényedet a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • alapvető recepciós feladatok ellátása (bejövő hívások fogadása, faxok, levelek, e-mailek kezelése, vendégek fogadása, eligazítása, kiszolgálása, adminisztráció)
  • érkező futároktól küldemények átvétele, kiosztása
  • érkező újságok, magazinok kiosztása
  • beérkező számlák iktatása, kapcsolattartás a pénzüggyel
  • jelenléti ív vezetése, ellenőrzése, kapcsolattartás a bérszámfejtéssel
  • az iroda működéséhez szükséges feladatok ellátása (irodaszer rendelése, élelmiszer rendelése, konyha, kávézó és kávégép rendben tartása)
  • tárgyalások háttérfeltételeinek biztosítása
  • kapcsolattartás az üzemeltetővel, takarító céggel, tűz- és munkavédelmi szakemberrel, virágbolttal
  • foglalkozás egészségügyi vizsgálatok szervezése, folyamatos adminisztrációja
  • irodavezető munkájának segítése

Elvárások

  • már nyugdíjas vagy, de szeretnél továbbra is aktívan, részmunkaidőben dolgozni
  • angol nyelvtudásod magabiztos, minimum középfokon beszélsz
  • kiváló problémamegoldó képesség, valamint jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség jellemez
  • legtöbbször pozitív és kedves vagy, ugyanakkor megvan a kellő határozottságod
  • MS Office programokat könnyedén és rutinosan használod (Word, Excel, PPT, Outlook)

Előnyök

  • recepciós, asszisztensi munkakörben, vagy irodai adminisztrációban szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • 6 órás részmunkaidő 12:00 – 18:00 óráig
  • szuper helyen (MOM Park) egy még szuperebb irodában dolgozhatsz
  • igyekszünk tenni azért, hogy jól érezd magad minden nap:
    • kávéval és teával töltődhetsz fel a kávézónkban
    • irodai masszázzsal frissítjük az elfáradt nyakadat
    • fitness és wellness lehetőséget biztosítunk, hogy energikus maradj
    • a céges rendezvények, kirándulások gondoskodnak arról, hogy hamar beilleszkedj a csapatba

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Gyakornok