Innovatív kereskedelem területére keresünk vezető munkatársat Magyarországon

PR Expressz Bt.

Bruttó 400 000 Ft - 1 700 000 Ft / hónap
2019. 09. 24.

Multinacionális vállalat partnereként keresünk hazai piacbővítéshez és nemzetközi piacnyitáshoz elhivatott munkatársakat azonnali kezdéssel!

A cég fő tevékenysége innováció és kereskedelmi fejlesztés.

Feladatok

  • Leendő agilis munkatársaink feladata az innovációs kereskedelmi rendszer megismerése.
  • Értékesítési stratégia kidolgozása.
  • Partnervállalatok keresése, üzletkör bővítés.
  • Törzsvásárló-kör bővítés.
  • Részvétel képzési programokban.
  • Önképzés.

Elvárások

  • előny a kereskedelem területén szerzett tapasztalat,
  • vevőközpontú gondolkodás,
  • nyílt, őszinte kommunikáció,
  • innovatív szemlélet,
  • megbízhatóság, lendületes munkavégzés,
  • angol, cseh, francia, német, lengyel, olasz, orosz, spanyol nyelv ismerete előny.

Előnyök

  • Átlagon felüli életminőség megteremtésének lehetősége
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Önálló munkatervezés
  • Továbbképzési lehetőség
  • Egyszerűség
  • Együttműködés
  • Részvétel nemzetközi workshopokon

Amit kínálunk

  • folyamatos tudásfejlesztés
  • dolgozók teljesítményét és elkötelezettségét javadalmazzuk
  • csapatban való gondolkodás és cselekvés
  • Teljesítmény szerinti egyéb juttatások.

Jövedelem: akár 1.700.000 Ft felett egy hónapban.

Szeretettel várunk informatív tájékoztatónkra, hogy személyesen is megismerkedjünk,  bemutassuk a cég képviselőit és  készségesen megválaszoljuk a felmerülő kérdéseidet.

Ismerj meg embereket és színes, kulturális világot.

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető
  • Felső vezető