Technokov Kft. – BUDAPESTI FÉMIPARI GYÁRTÓ CÉG üzemi targoncás munkakörbe keres munkatársat

Technokov Kft. - BUDAPESTI FÉMIPARI GYÁRTÓ CÉG

Üzemi targoncás

munkakörbe keres munkatársat.

A munka leírása:

A munkavégzés három műszakban történik.

Munkavégzés helye: 1089 Budapest, Golgota utca 4.

Több típusú és teherbírású (2,0 t-4,5 t-ig) diesel, gázos targoncával (Linde, Toyota, TCM), a termelő berendezések ellátása alapanyaggal, valamint a keletkezett félkész és késztermékek mozgatása, az üzemcsarnokok között.

Elvárások:

  • targoncavezetői gyakorlat

Előny:

  • megszerzett friss, érvényes OKJ-s, NKH-s targoncás jogosítvány, valamint több féle targoncán szerzett gyakorlat
  • Fémipari cégnél szerzett több éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • fix havi bér a törvényes műszak pótlékokkal
  • igény esetén munkásszálló biztosítása díjmentesen

Önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintva elküldeni.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Többműszakos
  • Megszakítás nélküli (váltásos)