Budapesten kereskedelmi asszisztens kollégát keresünk hosszú távra

Jessy 2000 Kft.
Budapest IX. kerület
Bruttó 280 000 Ft - 300 000 Ft / hónap
2019. 09. 20.

Budapesti székhelyű kis és nagykereskedelmi cégünk Kereskedelmi asszisztens munkatársat keres, azonnali belépéssel, IX.kerület, Soroksári úti telephelyére.

Feladatok

  • adminisztratív feladatok ellátása , statisztikák készítése , web-shop adatok feltöltése
  • nyilvántartások vezetése , minden egyéb felmerülő ad hoc feladatok elvégzése
  • megrendelések előkészítése , web-shop csomagok összekészítésében segítségnyújtás a raktárosunknak
  • kereskedelmi partnerekkel való telefonos kapcsolattartás
  • marketing anyagok összekészítése , továbbítása nyomdák , grafikusok , fotósaink felé
  • az ügyvezető adminisztratív és egyéb feladatainak támogatása
  • ad-hoc jelleggel (szabadságolások , táppénz idején) helyettesítés Váci utcai , Soroksári úti és Kék golyó utcai üzleteinkben
  • Telephelyünk eladóterének merchandising karbantartása
  • Facebook és Instagram oldalaink tartalom feltöltése , megkeresések kezelése

Elvárások

  • Kedves , nyitott személyiség
  • Minimum középfokú végzettség
  • Pontos és megbízható munkavégzés
  • Magabiztos számítógép használat (Word , Excel) , Számlázó programunk használatának gyors elsajátítása
  •  Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Önállóságra való képesség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil és megbízható háttér
  • Bejelentett , 8 órás munkaviszony , Hétfőtől-Péntekig vagy Részmunkaidő , ha csak azt tudod vállalni
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem , utazási költségtérítés
  • Változatos feladatok , fiatalos csapatban

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott