Budapesten takarítónő munkatársat keresünk

Budapest, III.kerületi ingatlan takarítására keresünk magára és munkájára igényes, megbízható munkaerőt TAKARÍTÓNŐ munkakörbe.

Amit Neked kínálunk:

  • Kiemelt, bejelentett bérezés
  • Fizetett szabadság
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség, megbecsülés
  • Kiszámítható munkaidő heti 40 órában, szabad hétvége
  • Igényes munkakörnyezet

A Te feladataid:

  • Az ingatlan takarítása és tisztán tartása, az előre egyeztetett feladatok pontos precíz elvégzése
  • Az eszközök megfelelő használata és karbantartása, a felmerülő problémák jelentése

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • Megbízható és lojális vagy
  • Egy olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol a megfelelő munkavégzést megbecsülik és hosszútávon számítanak Rád

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos