Raktáros munkalehetőség Budapesten

Perfect Nails Kft.

2019. 09. 17.

Raktáros kollégát keresünk csapatunkba!

A Perfect Nails Magyarország egyik piacvezető műköröm alapanyagokat gyártó és forgalmazó hálózata.

Vállalati filozófiánk alapját a vevő- és minőségközpontú kiszolgálás alkotja. Célkitűzésünk, hogy minden vásárlást élménnyé varázsoljunk!

Munkavégzés helye: 1119 Budapest Fehérvári út 89-95, MultiPláza irodaház

Feladatok

  • áruátvétel, áruátadás Belföldi / külföldi
  • rendelések összekészítése, csomagolása, számlázása
  • Raktári bevételezés és kiadás,
  • kiszállítások ügyintézése (GLS)
  • Leltározás, selejtezés

Elvárások

  • Raktári és/vagy komissiózási tapasztalat (a munka 70%-a komissiózás)
  • Hajlandóság a gyors és pontos munkavégzésre
  • Office programok ismerete (Excel tudás előny)

Előnyök

  • Raktárkezelői programokban való jártasság
  • B kateg. jogosítvány

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend (H-Cs:7:00-16:00/ P: 7:00-13:30-ig, vagy H-Cs:8:00-17:00 ill. P: 8:00-14:30)
  • Teljes bejelentés
  • Év végi hűségprémium
  • Születésnapi 5000 Ft értékű ajándékutalvány

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott