Budapesten keressük értékesítő kollégánkat franchise rendszerünkbe

Sajátmárkás, Bliss42 popping koktél Franchise rendszerünk értékesítéséhez keressük csapatunkba rátermett, felelősségteljes, értékesítési tapasztalattal rendelkező üzletkötő kollégánkat. Rendszerünk és italaink egyedülállóak a piacon. Az összetevők, az italok sajátos és automatizált elkészítési módja, illetve a pohár lezárási technológiája garantálja mindezt, illetve partnereink számára a jövedelmező befektetést. Számos értékesítési környezetre kínálunk megoldást, így a várhatő ügyfélkör széles skálán mozog.

Feladatok

  • Adatbázisépítés
  • Új vevők, piacok felkutatása, kapcsolatteremtés
  • Proaktív módon azonosítsa az új jelöltek igényeit
  • Ajánlatírás céges kritériumok és forma alapján
  • Értékesítési tervek megvalósítása
  • Bevezető tárgyalások és bemutatók (céges eszközökkel) megtartása a céges kritériumok alapján, jelölt eljuttatása a tulajdonosi tárgyalásokig
  • Rendszeres riportolás
  • Értékesítési és piackutatási stratégia készítésében való aktív részvétel
  • Piac és konkurencia figyelés

Elvárások

  • A Bliss42 márka képviselete, mind kommunikáció, mind személyes megjelenés terén.
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Min. 2-4 év értékesítési tapasztalat, hidegmegkeresések terén is
  • Erős értékesítési és tárgyalási készség, magabiztos fellépés
  • Eredmény és ügyfélorientált gondolkodás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Precíz, rugalmas és gyors önálló és csapatban való munkavégzés
  • Számítógépes alapismeretek (pl. Google Drive, Word, Excel, Power Point, képszerkesztés alapszinten)
  • Érvényes "B" kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Saját, jó állapotú autó
  • Hajlandóság a tanulásra, személyes és szakmai fejlődésre

Előnyök

  • Professzionális értékesítői tapasztalat
  • Középvezetői tapasztalat
  • Vendéglátóipari tapasztalat és a területen szerzett kapcsolati tőke, szponzorszerzés
  • Stratégiai és tulajdonosi szemlélet
  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalóképes szintű nyelvtudás, a későbbi nyugat-európai terjeszkedés során
  • Aktív, sportos életmód

Amit kínálunk

  • Havi fix alapbér és jutalékalapú bérezés is
  • Év végi bónusz
  • Üzemanyagtérítés
  • Céges telefon és telefonszám
  • Betanítás és aktív támogatás a kezdő időszakban majd önálló munkavégzés, független időbeosztás

Foglalkoztatás jellege

  • Távmunka/otthoni munka
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető