Pályázatíró és projektmenedzser állás Budapesten a X. kerületi irodánkba

️ RÓLUNK

  • elsősorban GINOP-os, jellemzően energetikai projektekkel (413, 414) foglalkozunk,
  • másodsorban PMKKV_ESZKÖZ, ÉPÍTŐ-3.2019.3, és lakossági MFB pályázatokkal,
  • jelenleg 3+1 fős a csapat, de a munka mennyisége már meghaladja a kapacitásainkat,
  • a cég fiatal, erős expanzió stádiumában van.

️ RÓLAD

  • szereted a rendszerezettséget, igényes vagy a munkádra és jó barátod az Excel
  • komoly tapasztalattal rendelkezel EU-s, lehetőleg GINOP-os pályázatokban,
  • megtanultad elviselni és használni az EPTK-t,
  • problémamegoldó gondolkodásmóddal rendelkezel,
  • könnyedén teremtesz kapcsolatokat, és kommunikálsz az ügyfelekkel,
  • mivel spin-off projektünk az „Egy út egy fa” ezért jó, ha Te is „zöld” vagy.

️ A FELADATOKRÓL

  • klasszikus kedvezményezetti oldali pm feladatok,
  • klasszikus kedvezményezetti oldali pályázatírói feladatok,
  • belső nyilvántartások vezetése,
  • kapcsolattartás kivitelező cégekkel, IH-val és az ügyfelekkel,
  • szükség esetén besegítés az MFB-s (GINOP-8.4.1/A-17) munkatársnak,
  • nem elvárás, de az „Egy út egy fa” projektben is részt vehetsz, ha van hozzá kedved.

️ AMIRE SZÜKSÉGED LESZ

  • önálló, valóban proaktív munkavégzésre való hajlandóság,
  • több éves EU-s kedvezményezetti oldali munkatapasztalat, elsősorban GINOP (GOP) területen,
  • erős rendszerszemlélet, fejlett problémamegoldási és együttműködési készség,
  • magabiztos kommunikációs készség és hajlandóság.

️ AMIT NYÚJTUNK

  • folyamatos fejlődési lehetőség több területen is,
  • a kezdeti időszak után heti 1 nap home office lehetősége,
  • a kiemelkedő teljesítmény elismerése,
  •  ha egymást választjuk, a piac jól fizetett munkavállalója leszel és
  •  egy teljesen felújított és bútorozott iroda vár a Monori Centerben.

HA KISSÉ MEGISMERTÉL MINKET EZEKEN A LINKEKEN...

...és úgy érzed egymásra van szükségünk, küldd el fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva, rövid motivációs levéllel és bérigény megjelöléssel.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános