Reservation manager kollégát keresünk 100+ apartmant kezelő, belvárosi irodánkba

Apartmanok rövidtávú kiadásával foglalkozó, belvárosi irodánkba keressük azt az új kollégánkat, aki "reservation manager" pozícióban, hosszú távon gondolkozva csatlakozna csapatunkhoz!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, úgy szeretettel várjuk fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

 Köszönjük!

www.souperapartments.com

Feladatok

  • kapcsolattartás a vendégekkel: telefonon, emailen és személyesen
  • foglalások kezelése, transzferek rendelése
  • hostok koordinálása
  • programok értékesítése

Elvárások

  • angolul folyékonyan, magabiztosan kommunikál, szóban  és írásban egyaránt
  • talpraesett, jó érzékkel oldja meg a problémákat, hatékony szervezőképességgel rendelkezik
  • önálló, precíz, felelősségteljes, proaktív
  • ügyfélközpontú gondolkodású, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel bír

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • fix fizetés + jutalék, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • folyamatos munkarend, két műszakban (!)
  • változatos, rugalmas beosztás
  • kellemes munkahelyi légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott