Álláslehetőség irodavezető munkakörben Budapesten

TÖKÉLETES LEHETŐSÉG SZÁMODRA, HA:

  • Erős szervező, problémamegoldó képességgel rendelkezel, szeretsz önállóan döntéseket hozni és változatos feladatokon dolgozni
  • Angol nyelvtudással rendelkezel írásban és szóban egyaránt
  • Jól érzed magad egy dinamikus és változatos munkakörnyezetben, és szereted a különböző kultúrákból érkező kollégákkal való együttműködést a munkád során
  • Magabiztosan használod az MS Office alkalmazásokat (Outlook, Excel, Word)

Feladatok

  • Az irodai napi rutin szervezése, irányítása
  • A vezetők napi munkájának támogatása
  • Ügyfelek fogadása
  • Telefonhívások kezelése, belső kommunikáció támogatása
  • Megbeszélések, tárgyalások, céges utazások szervezése
  • Cég általános adminisztrációjának ellátása (szerződések nyilvántartása adatbázisban, e-mailek feldolgozása és megválaszolása, postázás és iktatás)
  • Napi szintű számla adminisztráció a pénzügyi részleg számára

Elvárások

  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Irodai eszközök, pl. fénymásoló és nyomtató gyakorlott használata
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Igényes, nagyon precíz, alapos és gyors munkavégzés
  • Megoldás-centrikus hozzáállás, sikerorientáltság
  • Rendszerszemlélet és önállóság
  • Kiváló szervező, koordinációs és adminisztratív készség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, DE nem elvárás!

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Folyamatos visszajelzésen, megbecsülésen és sikerek elismerésén alapuló munkahelyi kultúra
  • Központi elhelyezkedés (Oktogon)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott