Vevő-, ügyfélszolgálat

Budapesti Teréz körúti Call Center vidám munkatársakat keres

Munkavégzés helye: Budapest VI
Fizetés: Nettó 80000 - 200000 / hónap
2019. 09. 09. 14:08

Vidám, mosolygós munkatársakat keresünk, belvárosi csapatunkba, Nyugati pályaudvar és Oktogon között.

Nálunk fontos hogy mindenki jókedvű legyen, jól érezze magát. irodánkat is úgy alakítottuk ki, hogy a szünetekben is le lehessen ülni, kényelmes körülmények között enni, inni, beszélgetni.

Feladatok:

Milyen munkáink vannak?

Mindenki megtalálja a maga területét:

  • konyhai termékek értékesítése,
  • minta szettek értékesítése,
  • virághagymák értékesítése,
  • érmék értékesítése.

Elvárások:

  • minimális excel tudás
  • monotonitás tűrés
  • jó helyesírás

Előnyök:

  • Fizetés: Fix órabérek.

Amit kínálunk:

Ha még nem értékesítettél telefonon keresztül sem kell megijedni, segítünk, hogy Te legyél a legjobb!

Jó a csapat, várunk mindenkit, 4-5-6-7-8 órában, délutáni munkalehetőség is van!

Ha Ön is kedvet kapott ahhoz, hogy egy fiatalos csapat tagja legyen, vagy csak jól jönne egy kis plusz pénz, amihez könnyen hozzá lehet jutni, csak küldje el önéletrajzát és azonnal kezdhet is!

Pályakezdők, kismamák, munkanélküliek, nyugdíj előtt állók, nyugdíjasok és diákok jelentkezését is várjuk!