Pénzügyi tanácsadókat keresünk Budapest területére

Oney Magyarország Zrt.
Budapest II. kerület
Bruttó 220 000 Ft - 300 000 Ft / hónap
2019. 09. 09.

Kereskedelmi területre Pénzügyi Tanácsadó kollégákat keresünk.

Jelenlegi pozícióink munkavégzési helye:

  • Budaörs
  • Fót
  • Csepel/Szigetszentmiklós
  • Budakalász

Feladatok

  • Különböző pénzügyi termékek személyes értékesítése (áruhitel, személyi kölcsön, hitelkártya, biztosítás)
  • Vásárlók aktív megszólítása, udvarias kiszolgálása, tájékoztatása egy hipermarket áruházban
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Piacvezető hiteltermékeink ismertetése és keresztértékesítés
  • Pontos, precíz hitelügyintézés és adminisztráció

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • Nyitott személyiség
  • Precizitás
  • Proaktivitás

Előnyök

  • MNB vizsgák

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti munkaviszonyt
  • Kiszámítható, bejelentett fix alapbért - juniortól a szenior kollégáig 220-300.000 Ft közötti alapbér
  • Havi prémium lehetőségét - próbaidő alatt fix majd felső limit nélküli prémiumot, ami több százezer Ft is lehet havonta - csak rajtad múlik
  • Ingyenes képzéseket
  • Folyamatos tréningeket
  • Előre egyeztetett, tervezhető munkaidőbeosztást (akár hétvége)
  • Világos karrierutat
  • Élet-,baleset és egészségbiztosítást
  • Béren kívüli juttatást

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott