Budapesten a Westend City bevásárló központban levő molett női divatáru üzletbe eladó állás

Westend Cíty bevásárló központban levő molett női divatáru üzletembe keresek eladó munkatársat.

A munkaidő 10-19 óráig.

Munkaköri elvárások a vevők kiszolgálása, áru átvétele, rendezése, árazása, üzlet rendben tartása.

Nyugdíjas munkatársak jelentkezését is várjuk.

Fizetés megegyezés szerint a ledolgozott munkaórák szerint!

Jelentkezni a 06-30-98 694 92

Feladatok

  • Üzletünkben levő árukészlet kezelése, aru átvétele árazása vevők kiszolgálása üzlet rendben tartása.

Elvárások

  • Pontos megbízható münkatársat keresünk aki alkalmas az önálló munkavégzésre!
  • Üdvarias jó kommunikációs képesség a vevőkkel
  • Nyugdíjas munkatárs jelentkezését is várjuk
  • Kellemes kulturált megjelenés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott