Valutapénztáros munkakörbe kollégát keresünk budapesti fiókunkba

Corner Group cégcsoport VALUTAPÉNZTÁROS munkakörbe munkatársakat keres!

Szeretsz emberekkel foglalkozni és szeretnél fiatalos csapatban dolgozni?

Rugalmas vagy és szereted a változatosságot?

Gyere hozzánk dolgozni, légy a csapatunk tagja!

Feladatok

  • az ügyfelek udvarias tájékoztatása és kiszolgálása pénzkezelés
  • pénztárkezelés és a hozzá kapcsolódó adminisztráció lebonyolítása
  • értékesítési tevékenység végzése

Elvárások

  • ápolt megjelenés
  • megbízhatóság
  • rugalmasság
  • önállóság
  • pontosság, precizitás
  • kiváló kommunikációs képesség
  • ügyfélközpontúság

Amit kínálunk

  • KIEMELT bérezés
  • EXKLUZÍV környezet a belváros szívében
  • MEGBÍZHATÓ, hosszú távú munkahely

Érvényes valutapénztárosi vizsgával nem rendelkezők jelentkezését is várjuk.

A szeptemberben induló valutapénztárosi tanfolyamokon, illetve az októberi vizsgákon való részvételt tanulmányi szerződés keretében biztosítjuk.

A 2020-tól átalakult OKJ-s rendszer miatt, az idei évben az utolsó lehetőség ezen képzésen való részvétel.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Podmaniczky u. 1-3

Amennyiben lelkesít az álláshirdetés és szívesen dolgoznál velünk, küld el fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Többműszakos