Az OTP Ingatlanpont Budapest XIV. kerületi irodája ingatlanértékesítő munkatársat keres

                                                                    Az OTP Csoport ingatlanközvetítő hálózata

                                Ingatlanértékesítő

                                                                     munkatársat keres XIV. kerületi irodájába.

Ha neked is fontos a kiszámíthatóság és a biztonság, csatlakozz az OTP Csoport ingatlanközvetítő hálózatához! Tanulj olyan sikeres szakemberektől, akik már bizonyítottak a szakmában! Folyamatos képzési és fejlődési lehetőséget nyújtunk, és támogatunk, hogy mielőbb eredményes legyél.

Légy részese sikereinknek, csatlakozz országos hálózatunkhoz!

Miért legyél ingatlan tanácsadó az OTP Csoportnál?

  • Az egyik legjobban fizetett szakmában dolgozhatsz, és a piacvezető hálózatok közül mi biztosítjuk a legmagasabb átlagos kifizetési arányt
  • Az OTP Ingatlanpontnál egyedülálló módon pénzügyi termékeket is van lehetőséged értékesíteni, rendkívül széles termékpalettával (pl. lakáshitel, személyi kölcsön, hitelkártya)
  • Magas márkaismertségünk jelentősen segíti az értékesítési folyamatokat
  • Karrierrendszerünk könnyű előrelépési és fejlődési lehetőséget biztosít
  • Teljesen digitális folyamatok, Magyarországon egyedüliként az ingatlanközvetítői szakmában
  • Folyamatos és magas szintű elméleti és gyakorlati képzést biztosítunk
  • A csatlakozás első napjától értékesítheted a minőségi, nagy volumenű, sok esetben máshol nem elérhető ingatlan-állományunkat
  • Modern irodai infrastuktúra

Feladatok

mellyekkel segítheted ügyfeleinket életük egyik legfontosabb anyagi és érzelmi jellegű döntésének meghozatalában…

  • Az ügyfélkör igényeinek felmérése és azok kielégítése az eladás/vétel folyamata során
  • Biztosítani, hogy az ügyfél komplex szolgáltatásban részesüljön
  • Használt és új építésű piaci ingatlanok, a bankcsoport saját portfoliójának, és más bankok ingatlanállományának értékesítése
  • Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
  • Kreatív marketingkampányok, hirdetési portfólió frissítése, a beérkező ügyféligények kezelése
  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • Aktív közreműködés az adásvételi szerződések előkészítésében és az ügyletzárásokban

Elvárások

amennyiben…

  • Szeretnél az egyik legjobban fizetett szakmában, a befektetett munkáddal arányosan keresni
  • Heti 40 óra munkavégzés nem okoz problémát (az idődet önállóan osztod be)
  • Ügyfélközpontú vagy, szeretsz emberekkel foglalkozni
  • Fontosak számodra az etikai és minőségi szempontok
  • Minimum érettségivel rendelkezel

Előnyök

  • Ingatlanközvetítői tapasztalat
  • Ingatlanközvetítői végzettség
  • MNB hatósági vizsga, releváns diploma
  • Értékesítési tapasztalat
  • Nyelvtudás

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Munkarend

  • Általános