Ingatlanközvetítő állás OTP Ingatlanpont, Budapest I. kerület

I.B.H. Kft.

2019. 08. 13.

Irodánkba ingatlan értékesítőt keresünk.

Ha érdekel az ingatlanpiac, szeretsz emberekkel foglalkozni vagy unod már a jelenlegi munkádat és úgy érzed eljött az ideje a váltásnak vagy egyszerűen csak sok pénzt szeretnél keresni, akkor ne hagyd ki ezt a lehetőséget!

Feladatok

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Új ügyfelek felkutatása és személyes megkeresése, megbízási szerződések készítése
  • Megbízási szerződésekkel kapcsolatos adminisztráció, folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Beérkező megkeresések kezelése, ingatlanok ajánlása és bemutatása
  • A vételi folyamatok elindítása és koordinálása
  • A sikeres adás-vételi szerződéshez információk összegyűjtése és továbbítása az érintett ügyfeleknek

Elvárások

Téged keresünk, ha:

  • jó a dumád, meggyőző vagy, ha el tudsz köteleződni, és szeretnél profi értékesítő lenni
  • legalább középfokú végzettséged van és az informatikai eszközöktől nem idegenkedsz
  • akkor érzed magad jól, ha egyre több feladatot oldasz meg és egyre több és nagyobb kihívást győzhetsz le és ebből olyan jövedelmed származik, amit megérdemelsz
  • nem egy helyben ücsörgő típus vagy, szereted a pezsgést
  • a vállalkozói jogviszony simán belefér neked

Előnnyel indulsz a pályázók között, ha rendelkezel telefonos vagy személyes értékesítési, esetleg üzletkötői tapasztalattal.

Előnyök

Miért jó velünk dolgozni?

  • Az OTP márkanév magas ismertsége jelentősen segíti az értékesítési folyamatokat
  • Az egyik legjobban fizetett szakmában dolgozhatsz, és a piacvezető hálózatok közül mi biztosítjuk a legmagasabb átlagos kifizetési arányt
  • Az OTP brand neked is jó lehetőség a saját branded építésére és a szakmai fejlődésre.
  • Területi megkötés nélkül dolgozhatsz a számodra szimpatikus területen

Amit kínálunk

  • ha sokat melózol, sokat kereshetsz, csak rajtad múlik, mennyit teszel bele
  • kiemelkedő jutalék már a betanulási időszak alatt is
  • ingyenes szakmai képzés és folyamatos fejlesztés
  • rugalmas időbeosztás: te döntöd el, mikor és mennyit dolgozol, persze akkor vihetsz haza sokat, ha sokat vagy terepen
  • biztosítjuk a rendszer hozzáférést, a hirdetési felületeket valamint kedvezményes telefonos flottánkhoz való csatlakozást
  • azonnali kezdés

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott