Pénzügyi ügyintéző állás részmunkaidőben

Budapesti utazási irodánk pénzügyi ügyintézőt keres napi 4 vagy 6 órás munkavégzésre.

Ha szívesen dolgoznál nálunk, küldd el jelentkezésed fényképes, magyar nyelvű önéletrajzoddal és a megpályázott pozíció nevével  a "JELENTKEZEM" gombra kattintva. Várjuk jelentkezésed!

Feladatok

  • bejövő és kimenő számlák rögzítése
  • bejövő és kimenő utalások könyvelése
  • befizetésekkel kapcsolatos kommunikáció ügyfelekkel telefonon és emailben (pl. befizetési értesítés, hátralék egyeztetés, fizetési felszólítás)
  • könyvelési anyag összeállítása
  • postai ügyintézés

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • pontos, precíz munkavégzés
  • logikus gondolkodás
  • magabiztos matematikai alapismeretek
  • idegen nyelvű számlák kezelése (elsősorban német)
  • magabiztos számítógép használat

Amit kínálunk

  • fix munkaidő, hétfőtől péntekig, 9 órai kezdéssel
  • hosszútávú munkalehetőség
  • tömegközlekedéssel jól megközelíthető, belvárosi munkahely
  • segítőkész, kedves kollégák
  • napfényes, kényelmes iroda
  • utazások foglalása saját és családtagok részére kedvezményes áron

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott