Üzletkötő munkatársat keresünk Budapesten, teljes munkaidőben

Cégünkről

A Cleanbox-Global Kft. 2011 óta van jelen a magyar személy- és munkavédelmi piacon. Cégünk hitvallása kezdetektől fogva, hogy a munkavédelmi előírásoknak maximálisan megfelelő, bevizsgált és hitelesített tanúsítvánnyal rendelkező munkavédelmi felszereléseket és eszközöket biztosítsunk partnereink munkavállalói részére, mely révén nemcsak a munkabiztonság, de az elvégzett munka minősége is garantált.

Üzletkötőt keresünk Budapest, 3. kerületi irodánkba teljes munkaidőben.

Fő termékeink: tisztatéri és munkavédelmi ruházat, felszerelések.

Feladatok

  • Új üzleti lehetőségek aktív felkutatása, a potenciális ügyfelekkel történő kapcsolatfelvétel
  • Precíz szaktanácsadás az ügyfelek részére.
  • Üzleti kommunikáció megkezdése, a versenytársak folyamatos figyelemmel követése
  • Árajánlatok kidolgozása az ügyfél igényei alapján
  • Külföldi partnereinkkel történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Eredményorientált és ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Üzleti szemlélet
  • MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat (saját gépjármű nem feltétel)

Előnyök

  • Üzletkötői tapasztalat ipari területen
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Alapbér + jutalék
  • Hosszú távon stabil cégháttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil céges háttér
  • Céges autó
  • Céges telefon

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott