Eladó kollégákat keresünk budaörsi és budapesti babaáruházainkba

Babaszakáruház eladókat keres!

Eladókat keresünk budaörsi és budapesti babaáruházainkba!

Fényképes önéletrajzot kérünk a "Jelentkezem" gombra kattinva  vagy személyesen a babaáruházba.:

  • 2040 Budaörs, Kamaraerdei út 11.
  • 06-30/247-1841
  • 06-23/430-141

1113 Budapest, Bocskai út 38-40.
06-30/402-7942
06-1/365-110

Feladatok

  • Vásárlók teljes körű, magas szintű kiszolgálása
  • Áruátvétel és az áruk kihelyezése, raktárkezelési feladatok
  • Termék ismeretek és magas szintű eladási-technikai ismeretek megszerzése
  • Napi adminisztrációs feladatok pontos elvégzése
  • Kasszázás, pénzkezelés
  • Az üzlettér igényes rendben tartása
  • Egyéb a munkakörhöz tartozó feladatok ellátása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség nem feltétel, de előnyt jelent
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Precíz munkavégzés, felelősségteljes hozzáállás a munkához
  • Megbízhatóság, képesség az önálló munkavégzésre

Amit kínálunk

  • Alapos betanulás folyamatos munkatársi segítséggel, fokozatos felelősségvállalással
  • Családias cégkultúra, megbecsült munkatársak
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos kereset, versenyképes fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott