Munkalehetőség állatorvosi asszisztens munkakörben Budapesten

2018. decemberében nyitott, 13. kerületi állatorvosi rendelőbe csapatbővítés céljából állatorvosi asszisztens kollégákat keresünk.

Főbb tudnivalók rólunk:

  • Fiatal, lelkes és elhivatott csapatunk új tagjait keressük
  • Elsősorban macskákkal, kutyákkal és egzotikus kisemlősökkel foglalkozunk
  • Minden állatfaj ellátásánál a pozitív megerősítésre és stresszmentességre törekszünk
  • Beteg- és gazdiközpontú ellátást nyújtunk, ahol az érkezéstől a távozásig mindenkire rengeteg figyelem jut
  • Minden munkatársunk azon dolgozik, hogy a Caladriusban mindenki többet kapjon, mint amit megszokott:
  • figyelmességből, kedvességből, információból, szeretetből
  • A Caladrius kialakítása és  szemlélete speciális: Magyarország első   iCatCare által hivatalosan is akkreditált
  • macskabarát rendelője vagyunk
  • Kisállat-fogászati referáló  praxisként is működunk  (Magyarország számos rendelőjéből kuldenek hozzánk fogászati
  • betegeket bonyolultabb fogászati és szájsebészeti beavatkozások elvégzésére)
  • A hozzánk járó állattartók nagy százaléka külföldi, velük angol nyelven kommunikálunk (szóban és írásban)
  • Kizárólag időpontos rendszerben dolgozunk

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombhra kattintva lehet az alábbiak csatolásával:

  • fényképes önéletrajz
  • motivációs levél

Feladatok

A pozícióval járó feladatok (betanítást biztosítunk):

  • Az állatorvosok munkájának segítése a kezelőkben (vizsgálatok, vérvétel, képalkotó vizsgálatok során)
  •  Műtéti monitorozás (klinikai alapértékek önálló felvétele, altatási lap vezetése, ébredő állatok felügyelete, stb.)
  • Nappali kórházba felvett állatok  ellátása (monitorozás, vérnyomásmérés, etetés, takarítás)
  • Recepción érdeklődők és  tulajdonosok fogadása, pénztárgép kezelése, telefonok kezelése (magyar és angol nyelven egyaránt), rendelések  átvétele, ellenőrzése, bevételezése, stb.
  • Tulajdonosok tájékoztatása a praxis protokolljai alapján
  • A rendelő funkcionális és szociális helyiségeinek tisztán tartása, a rendelőben használt eszközök és  törölközők mosása.

Elvárások

Amit kérünk:

  • Nyitottság és fejlődésre való elkötelezettség (rendelőnk minden dolgozója speciális követelményeknek kell, hogy megfeleljen a macskabarát  akkreditáció, illetve a stresszmentes ellátás miatt, ehhez betanítást biztosítunk, mely kb. egy évig tart)
  • Empátia az állatok és gazdáik felé
  • Precizitás és felelősségvállalás a munkavégzésben
  • Aktív, magabiztos, legalább középfokú angol nyelvismeret
  • Képzettség és gyakorlat állatorvosi asszisztensként előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Tapasztalattól függően 170-250.000 Ft közötti nettó fizetés (bruttó kb. 255-375.000 Ft)
  • Nagyon jó munka-élet egyensúly: munkaidő minden hétköznap 8.45-17.15 (fél órás ebédszünettel), nincs sem hétvégi nyitvatartás, sem éjszakai ügyelet
  • Rengeteg szakmai fejlődési lehetőség
  • Részvétel egy különleges szemlélet gyakorlati megvalósításában nemcsak egy munka, hanem hivatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános