Építőipar, építészet

Nyílászárók beépítéshez betanított munkásokat keresünk Budapest és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest és környéke
Fizetés: Bruttó 400000 - 0 / hónap
2019. 07. 26. 13:33

Nyílászárók beépítéshez betanított munkásokat keresünk!

21 éves budapesti építőipari cégünk betanított munkásokat keres azonnali belépéssel, elsősorban fővárosi és környéki építkezésekhez, felújításokhoz.

Pályakezdők is jelentkezését is várjuk.

Stabil háttér, szakmai fejlődés lehetősége.

Megbízható cégvezetés, kiszámítható és versenyképes jövedelem.

Feladatok:

  • prémium kategóriás nyílászárók és tartozékaik szakszerű beépítése
  • esetenként nyílászárókhoz kapcsolódó helyreállítási, lejavítási munkák
  • ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartás, egyeztetés

Elvárások:

  • problémamegoldó készség
  • jó kommunikációs készség
  • szakmai érdeklődés, motiváció, kreativitás
  • precizitás
  • lojalitás
  • igényesség

Előnyök:

  • előnyt jelent nyílászárók területén szerzett tapasztalat
  • B-kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, szakmai fejlődés lehetősége.
  • Megbízható cégvezetés, kiszámítható és versenyképes jövedelem.