Stabil, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk megbízható, munkájukra igényes munkavállalóknak

MDS Kft.
Budapest II. kerület
Nettó -160 000 Ft - 190 000 Ft / hónap
2019. 07. 24.

Helyszín: Biatorbágy

Előny:

  • Biatorbágyi vagy közeli településen lévő lakhely
  • Jogosítvány
  • Gépkocsival rendelkezés

Feladatok:

  • Általános napi takarítás, melybe beletartozik a porszívózás, felmosás, portörlés, szemetesek ürítése, mosdók tisztán tartása

Délelőttös műszak:

Munkaidő:
Hétköznapok és havi két hétvégi nap (1 Szombat és 1 Vasárnap, 2* 8 óra)
H-P: 6:00-14:00
Bérezés:
Havi nettó 160 000 - 180 000 Ft (bérfizetés havonta + utazási hozzájárulás)
Plusz munka vállalás is lehetséges hétvégén, plusz bérezéssel!

Délutános műszak:
Munkaidő:
H-P: 14:00-22:00
Bérezés:
Havi nettó 170 000 - 190 000 Ft (bérfizetés havonta + utazási hozzájárulás)

Elvárás:

  • Munkájára igényes
  • Szépérzékkel rendelkezik
  • Épület takarításban szerzett tapasztalat (betanulható!)
  • Gépi takarításban való jártasság (betanulható!)
  • Ablaktisztításban szerzett tapasztalat (betanulható!)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hívja a +36 30 789 9328 telefonszámot! Stabil, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk megbízható, munkájukra igényes munkavállalóknak.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos