Ügyfélszolgálati területre front office munkatársat keresünk Budapesten

Oney Magyarország Zrt.
Budapest II. kerület
Bruttó 240 000 Ft / hónap
2019. 07. 23.

Ha szeretnél egy dinamikus, lendületes telefonos ügyfélszolgálati és értékesítői csapat tagja lenni?

Akkor ne keress tovább – csatlakozz hozzánk!

Cégünk, az Oney Magyarország Zrt., mely az Auchan csoportba tartozó, francia tulajdonú, multinacionális pénzügyi szolgáltató magyarországi leányvállalata, határozatlan idejű munkaszerződéssel ambiciózus munkatársat keres teljes munkaidőben

Front Office Munkatárs

pozícióba.

Feladatok

Ezeka feladatok várnak:

  • Kiemelkedő képességeidet használva feltérképezed a betelefonáló ügyfelek igényeit és a számukra legmegfelelőbb terméket/szolgáltatást ajánlod
  • Ügyfeleink preferenciái alapján kezeled a különböző módosítási/információs kéréseket (e-mail, levél, telefon, facebook)
  • Figyelsz az ügyfélre és meghallgatod az aggodalmait, szükség esetén panaszt kezelsz
  • Telefonos támogatást nyújtasz Auchan és Decathlon munkatársak részére

Elvárások

Nálunk a helyed, ha:

  • • Nyitott vagy az új feladatokra
  • • Szereted a kihívásokat és gyorsan alkalmazod az új ismereteket
  • • Motivál, ha sokrétű feladataid vannak és önállóan dolgozhatsz
  • • Kiemelkedő kommunikációs képességgel rendelkezel
  • • Csapatban kiválóan működsz és könnyen beilleszkedsz
  • • Rendelkezel középfokú végzettséggel és érettségi bizonyítvánnya

Amit kínálunk

Amit kínálunk Neked:

  • belvárosi, napfényes irodát
  • jó hangulatú csapatot
  • alkalmazotti jogviszonyt teljes munkaidőben
  • versenyképes juttatási csomagot (kategória rendszer alapján alapfizetés + havi prémium + cafeteria)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott