Külkereskedelmi asszisztens munka Budapesten

„Fiatalos” és lendületes vagy?

Szereted a kihívásokat és az önálló munkát?

Az amerikai Lansinoh és az ír ClevaMama minőségi babatermékeket forgalmazó, biztos hátterű budapesti cég új munkatársat keres, akár azonnali kezdéssel.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Családbarát munkahely!

Munkavégzés hétfőtől péntekig 8:00-tól 16:20-ig.

Évente néhány alkalommal hétvégi munka (bababörze, rendezvény).

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a külföldi kereskedelmi partnerekkel angol nyelven,
  • Havi és időszakos jelentések, prezentációk, táblázatok előkészítése angol nyelven,
  • Készletek alakulásának folyamatos figyelése, rendeléstervezet alapján rendelés készítése, előterjesztése ügyvezető felé
  • A termékforgalmazással kapcsolatos fordítások elkészítése
  • Kapcsolatot tart a szállítmányozó cégekkel, a szállítmányozás szervezése,
  • Folyamatos konkurenciafigyelés, adminisztratív feladatok ellátása, szakmai felettes irányítása mellett,
  • Üzletmenettel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása.

Elvárások

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)!
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • jó kapcsolatteremtő és együttműködési készség,
  • önállóság.

Előnyök

  • kereskedelmi tapasztalat
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • a speciális szakmai ismeretek és szaknyelv elsajátítására segítséget és időt biztosítunk,
  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatások és jutalék,
  • főállású, alkalmazotti jogviszony,
  • változatos és önálló feladatkör,
  • stabil cégnél hosszú távú munkalehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott