Üzletkötő,területi képviselő állás Budapest

Magyar tulajdonú reformélelmiszereket forgalmazó vállalat keres bővülő csapatába üzletkötő, területi képviselőt kiskereskedelmi területre Budapestre.

Üzletkötő, területi képviselő

Főbb Feladatok:

  • Kiskreskedelmi egységek túraterv szerinti látogatása
  • A cég termékeinek szakmai ismertetése,
  • Kereskedelmi akciók lebonyolítása,
  • Kereskedelem fejlesztése a termékek disztribúciójának és láthatóságának biztosításával, eladások ösztönzésével
  • Folyamatos piac- és konkurenciafigyelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat előnyt jelent
  • Budapesti vagy Budapest környéki lakos
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépkocsi megléte
  • Jó kommunikációs képesség
  • Kereskedelmi szemlélet
  • Nyitott, proaktív, kreatív személyiség
  • Nagyfokú terhelhetőség, megbízhatóság
  • Microsoft Office alapfokú ismerete

Amit Kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • stabil munkahely
  • kreatív, folyamatosan változó, önálló munka

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános