Adminisztráció, irodai munka

Pénzügyi asszisztens állás Budapesten

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
2019. 07. 10. 15:15

Autóalkatrész export-importtal foglalkozó cégünk 13. kerületi központjába keres pénzügyi asszisztenst.

Szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel!

Főbb feladatok:

  • Adminisztráció
  • Kontrolling
  • Vevői kintlévőségek kezelése
  • Pénzügyi és számviteli riportok készítése
  • Banki utalások előkészítése, utalás
  • Kapcsolattartás a könyveléssel

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy középfokú szakmai képzettség
  • Angol nyelvtudás alap szinten
  • Pontos, megbízható, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs, tárgyaló és szervezőképesség
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, internet)

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes juttatások

Amennyiben érdekli ajánlatunk, kérjük küldje el részünkre fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.