Fodrász állás alkalmazotti jogviszonyban XI. és XXII. kerület határán

A XI. és XXII. kerület határán található szalonunkba, fodrász alkalmazottakat keresünk!

Ha fodrász a szakmád és a hivatásod is, ha érzel magadban kedvet az elhivatott munkához, ha szeretnél egy fiatal, elszánt és újító szellemben gondolkodó csapat részévé válni, és ha nem probléma számodra a kora reggeli/késő délutáni/esti órákban, illetve szombati napokon történő munkavégzés, akkor az Eclectica hair & beauty-ban a helyed! Amit kínálunk: bejelentett fix fizetés, plusz borravaló és jutalék, igényes munkahely, profi eszközök, profi háttértámogatás!

Feladatok

Női, férfi hajvágás, hajfestés, konty készítés, fonás

Vendégek teljes körű, magas szinvonalú kiszolgálása

Munkakörnyezet rendben és tisztán tartása

Elvárások

  • precíz, pontos munkavégzés
  • szakmai alázat a munkád iránt
  • vendég orientált hozzáállás

Előnyök

Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • bejelentett, alkalmazotti munkaviszony
  • alapbér, plusz borravaló, plusz jutalék
  • igényes munkahely, profi eszközök, profi háttértámogatás
  • és ha ez még nem elég, szalonunk bizonyos szolgáltatásait ingyenesen igénybe veheted!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott