25 év alatti cukrász segéd munkatársat keresünk Budapesten

HOF Cukrászat Kft.
Budapest II. kerület
Nettó 140 000 Ft - 140 000 Ft / hónap
2019. 07. 01.

XI. kerületi cukrász üzemünkbe keresünk 25 év alatti cukrász segédet.

A házi készítésű nagymamánk ízei és az újragondolt sütemények, sós finomságok mellett különleges tortákat is készítünk.

A cukrász szakma legalapvetőbb kezdő lépéseitől egészen mélységében tanítjuk meg számodra a szakma szépségeit.

A barátságos környezet és fejlődési lehetőségek mellett hosszútávú együttműködés esetén az oktatásodat kiemelt előnybe részesítjük.

Előzetes tapasztalatok nem szükségesek sokkal inkább fontos számunkra a szakma iránti érdeklődés.

Feladatok

  • Szinte mindennap más és más édes és sós sütemények készítése, amely során a gyártási folyamatot felosztjuk a munkatársak között. Így biztos lehetsz benne, hogy idővel a szakma minden részletét el fogod tudni sajátítani a tésztagyúrástól kezdve egészen a tortadíszítésig.

Elvárások

  • 25 év alatti fiatalokat keresünk ezen túl a legfontosabb számunkra a szakma iránti érdeklődés.
  • Nem probléma ha még nem dolgoztál ehhez hasonló helyen vagy nincsen semmilyen képesítésed a cukrászattal kapcsolatban.
  • Elég ha meg szeretnéd tanulni és úgy érzed, hogy a süti készítés egyfajta erősséged és az akár otthon készített finomságokkal is szívesen időztél.

Előnyök

  • Kifejezett előny ha állandó lakcímed vidékre vagy agglomerációra szól. Ebben az esetben a szállásod megegyezés alapján de mi biztosítjuk.
  • További előny a már említett érdeklődés és érzék a cukrász sütemények készítése terén.

Amit kínálunk

  • Pörgős de mégis mindig barátságos környezet, versenyképes kezdő fizetés, ami a sikeres együttműködés esetén természetesen tovább növekedik majd.
  • Ezen kívül a vidékről érkezőknek szállás biztsítása és hosszabb távon a tanulásod és fejlődésed kiemelt előtérbe helyezése.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános