Éjszakás szállodatakarító munkatársakat keresünk Budapesten

Uriel Clearness Bt.
Budapest V. kerület
Nettó 165 000 Ft / hónap
2019. 06. 24.

Belvárosi 5 csillagos hotelbe, gyönyörű környezetbe keressük új kollégánkat, egy szuper csapatba.

Kiváló munkafeltételek, nyugodt, stresszmentes munkavégzés, bejelentett főállás.

Takarítói gyakorlat szükséges.

Csak önmagára igényes jelentkezőket várunk!

Önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével emailben kérjük elküldeni részükre a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • minden, ami egy felsőkategóriás szálloda teljeskörű tisztaságához szükséges

Elvárások

  • hasonló területen szerzett tapasztalat, rugalmasság, igényesség, kedvesség

Előnyök

  • szállodaiparban való jártasság, éjszakai műszak preferálása

Amit kínálunk

  • személyzeti étkeztetés, munkaruha, vidékieknek 30 km-en belül utazási költésgtérítés. És jó hangulat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott