Account manager álláslehetőség Budapesten

FoglaljOrvost

csapata tapasztalt munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Account manager

AMIBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • képviseled cégünket telefonon, hívásokat indítasz és fogadod a bejövő hívásokat, partnereinknek segítséget nyújtasz, szakszerű és pontos tájékoztatást adsz az aktuális promóciókról, szolgáltatásokról,
  • értékesíted szolgáltatásainkat telefonon keresztül,
  • ellátod a kapcsolódó adminisztrációs és adatrögzítési feladatokat,
  • kapcsolatot tartasz a cégen belüli területek között, biztosítod a megfelelő információáramlást,
  • támogatod a Sales csapatot új lead-ek felkutatásával,
  • a felhasználói igények és az üzleti eredmények figyelembevételével javaslatot teszel a Sales csapat működési folyamatainak fejlesztésére, hatékonyságuk növelésére,
  • statisztikákat, elemzéseket készítesz,
  • felkutatod a piaci réseket, folyamatosan keresed az új lehetőségeket, akciótervet készítesz.

SZÁMUNKRA FONTOS, HOGY:

  • középfokú végzettséggel rendelkezz,
  • értékesítői vénád legyen,
  • ügyfélkapcsolatok építésében profi legyél,
  • kiváló kommunikációs, tárgyaló és problémamegoldó készséggel rendelkezz,
  • proaktív, ügyfélközpontú és empatikus legyél,
  • önállóan, pontosan, jól szervezetten és megbízhatóan dolgozz,
  • haladó szinten használd az Excelt.

ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • analitikus szemlélet,
  • egészségüggyel kapcsolatos munkatapasztalat/végzettség.

AMIT KÍNÁLUNK CSERÉBE:

  • lendületes, vidám, mosolygós kollégákat, akik biztosítják a családias hangulatú, inspiráló környezetet,
  • a város bármely pontjáról könnyen megközelíthető irodát,
  • hosszú távú munkalehetőséget,
  • folyamatos fejlődési lehetőséget egy növekvő cégben, átfogó értékesítői tapasztalatszerzést,
  • versenyképes fizetést.

 MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest

Jelentkezésedet fizetési igény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Jelentkezési határidő: 2019.06.28.

Pályázati anyagának benyújtásával hozzájárul, hogy a FoglaljOrvost Online Kft. (1082 Budapest, Baross utca 1.) személyes adatait kezelje, a pályázati anyaggal kapcsolatos nyilvántartása és elbírálása során. A pályázati anyagokat társaságunk a pályázat lezárását követően is tárolja, hogy egy esetleges, későbbi álláspályázat kiírásakor felhasználhassa. Amennyiben hozzájárulását visszavonná, megteheti a "Jelentkezem" gombra kattintva  küldött törlési kérelmével.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott