Gépkocsivezető, hulladékgyűjtő állás országos munkavégzéssel

Returpack Kft.

Nettó 200 000 Ft / hónap
2019. 06. 20.

Hulladékgyűjtő-szállító (3,5t-s kisteherautó) gépkocsivezető munkakörbe keresünk megbízható és kitartó munkatársat, heti 40 órás munkaidőkerettel, állandó beosztással (max. 3-4 nap elfoglaltság/hét).

Feladatok

Fő feladat:

  • kb: 75% gépjármű vezetés; kb: 25% automaták ürítése, tisztítása, anyagok begyűjtése, leadása és kapcsolódó adminisztráció.

Elvárások

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • nagyfokú gépjárművezetői rutin,
  • kitartás és teherbírás,
  • alapvető számítógépes ismeret (email kezelés) + Erkölcsi bizonyítvány
  •  Taksony, Dunaharaszti, Alsónémedi, Gyál, Vecsés és Gyömrő környéki lakóhely, Saját udvar, ahova a cég gépjárműjével beállhat.

Előnyök

  • Emelőgép-kezelői igazolvány

Amit kínálunk

  • Korrekt munkáért korrekt bért, szezonális juttatásokat, hosszú távon gondolkodó, szociálisan érzékeny munkáltatói hozzáállást; családias csapatot és légkört.

További felmerülő kérdéseikre szívesen válaszolunk bővebben is.

Jelentkezni fényképes önéletrajz megküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Megköszönjük, ha fizetési elvárását is feltünteti.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott