Takarító munkatársat keresünk Zuglóba

Presidente OKISZ Kft.
Budapest II. kerület
Nettó 1 800 Ft - 1 800 Ft / óra
2019. 06. 19.

Továbbra is keressük leendő takarító munkatársunkat Bosnyák tér közelében lévő irodánk rendben tartásához.

Munkahelyünk családi házas övezetben helyezkedik el, kizárólag irodaként használjuk. 2 szintes épület, hasznos alapterület kb. 150 m2.

Heti 1-2 alkalommal, esetenként 2-3 óra elfoglaltság, melyet nettó 1.800 Ft/óra díjban fizetünk. Egyszerűsített munkaviszony vagy számlázás, „okosban” nem tudjuk és nem is kívánjuk megoldani a javadalmazást, fizetés kizárólag banki átutalással.

Kérjük, hogy csak valóban dolgozni akarók jelentkezzenek!

Jelentkezni telefonon: +36 30 535 1550 kizárólag munkaidőben 8.00-16.00 között (más időpontban nem tudunk hívására válaszolni) és kérjük, visszahívós SMS-t se küldjön.

Feladatok

  • Irodatakarítás

Elvárások

  • Pontos, megbízható, munkájára és környezetére igényes munkavállaló

Amit kínálunk

Nettó 1.800 Ft/óra díjazás

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott