Magyar tulajdonú műszerfejlesztő vállalkozás keres csapatába kollégát villamosmérnök munkakörbe

Budapest XI. kerület
2019. 06. 18.

Több, mint negyedszázados múltra visszatekintő, magyar tulajdonú műszerfejlesztő vállalkozás keres csapatába kollégát az alábbi munkakörbe:

Villamosmérnök

Munkavégzés helye: Budapest XI.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzát, fizetési igénnyel megjelölve a  "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük megküldeni részünkre.

Feladatok

  • Saját gyártású termékek fejlesztésében való részvétel
  • Projektek helyszínen történő támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (műszer és automatizálási szakirány)
  • Felhasználói szintű, szakirányú számítástechnikai ismeretek
  • Jártasság beágyazott rendszerek elemeiben, és azok programozásában
  • Jártasság műszer- és méréstechnikában
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Rugalmas, egyműszakos munkaidő
  • Hosszú távú, stabil, dinamikusan fejlődő munkahely

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott