Bejövő ügyfélszolgálati ügyintéző pozícióba munkatársat keresünk Budapesten

Budapest II. kerület
2019. 06. 18.

Eddig haboztál a munkavállalással, nem tudod hogyan is kezdj bele? Mi, mint Smart Jobs Kft., törekszünk a legjobb lehetőségeket biztosítani munkatársainknak a munkaerő világában. A lényeg:

könnyen teremts kapcsolatot, légy határozott és magabiztos, lelkes és kitartó, és amit tőlünk is elvársz - megbízható! Ezen kívül rendelkezz felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel, jó kommunikációs készséggel és minimum érettségi bizonyítvánnyal.

Kiemelt Partnerünk jó hangulatú csapata téged vár belvárosi, innovatív irodájába.

Kollégáink meglévő ügyfélkör kezelésével foglalkoznak telefonon keresztül. Fontos számunkra a kiemelkedő ügyfélélmény elérése, így nagy figyelmet szentelünk munkatársaink igényeire is.

Feladatok

Milyen feladatokra kell számítanod?

  • termékinformációkkal kapcsolatos kérdések gyors és szakszerű megválaszolása
  • az ügyfelek telefonon történő professzionális kiszolgálása, segítségnyújtás, az ügyfélkapcsolatok erősítése
  • gyors és precíz problémamegoldás szem előtt tartva az ügyfélelégedettséget
  • hívások során a termékek és szolgáltatások iránti igény felmérése
  • a fentiekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok végrehajtása

Elvárások

Mi szükséges mindehhez:

  • a szakmai tapasztalatot mi segítünk megszerezni, egy érettségi bizonyítványra van szükségünk
  • jó kommunikáció, érts az emberek nyelvén
  • ügyfélközpontúság és célorientáltság, hiszen ez a siker útja nálunk
  • Légy motivált, a többit megtanítjuk Neked!
  • felhasználói szintű MS Office ismerete

Amit kínálunk

Mi az, amit kínálunk?

  • utazási támogatást a törvényi előírásoknak megfelelően
  • versenyképes fix havi alapbért + teljesítmény arányos bónuszt + cafeteria
  • határozatlan idejű, 8 órás alkalmazotti jogviszonyt
  • hosszú távú, stabil munkalehetőséget
  • alapos felkészítést támogató trénerek és vezetők segítségével
  • változatos fejlődési, előrelépési lehetőséget
  • előre tervezhető munkaidőbeosztást biztosítunk

Fontosnak tartjuk, hogy

  • egy stabil, jó munkahelyi környezetet biztosítsunk
  • kollégáink mindig bizalommal fordulhatnak vezetőjükhöz
  • a meglévő képességeket kiaknázva kollégánk a legjobb teljesítményt hozhassa ki magából
  • a munkában töltött idő mindig tartogasson apró kihívásokat, hiszen így fejlődünk és szerzünk meg új ismereteket
  • változatos feladatokkal színesítsük a hétköznapokat
  • elismerjük kollégáink munkáját

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos