Adminisztráció, irodai munka

Pénzügyi munkatársat/Irodavezető munkatársat keresünk Budapesten

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest, VIII.
Fizetés: Bruttó 350000 - 430000 / hónap
2019. 06. 07. 12:22

A UNION Biztosító egészségügyi ellátásszervezési szolgáltatást nyújtó leányvállalatába, az

UNIONérted Ellátásszervező Kft-be Pénzügyi munkatárs/Irodavezető munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • a társaság adminisztratív feladatainak ellátása,
  • könyvelő és gazdasági vezető munkájának támogatása, pénzügyi és számviteli előkészítő feladatok elvégzése,
  • partnerek szerződéseinek nyilvántartása,
  • szállítói számlák rögzítése, utalásra előkészítése,
  • pénzügyi nyilvántartások vezetése,
  • mindennapi működéssel kapcsolatos ügyviteli háttér és eszközök biztosítása,
  • munkaügyi adminisztrációs feladatok ellátása,
  • beszerzések intézése,
  • statisztikák, kimutatások készítése.

Elvárások:

  • középfokú gazdasági végzettség,
  • felhasználói szintű Excel tudás,
  • számviteli/könyvelési tapasztalat,
  • önállóság, proaktívitás, együttműködő készség, precizitás.

Előnyök:

  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezést,
  • támogató vezetőket, lelkes, segítőkész kollégákat,
  • családias, nyugodt légkört,
  • könnyen megközelíthető, kellemes irodai környezetet,
  • stabil tulajdonosi hátteret.