Ingatlanértékesítő állás Budapesten

Starting - Immo Kft.
Budapest II. kerület
Bruttó 200 000 Ft - 500 000 Ft / hónap
2019. 06. 07.

Budapest több kerületére keresünk, ingatlanértékesítő munkatársakat!

Azonnali kezdés.
Bérezés: FIX + JUTALÉK!

Betanítunk, ha benned van az „X” a többit mi hozzáadjuk, segítjük minden lépésedet, nincs kiadásod (telefon, asztal pénz, kiemelések, hirdetési portálok, szórólap stb.) Küldd el a fényképes önéletrajzodat az E-mail címre és felvesszük veled a kapcsolatot.

Cégünknél az ingatlan közvetítés egy „hivatás”, melyet könnyen meg lehet szeretni és elsajátítani a folyamatos továbbképzéseken és tréningeken keresztül. Akár kezdő vagy, akár „VÁGOD AZ INGATLAN TÉMÁT”, vagy csak szeretnél, olyan helyen dolgozni ahol stabil, hosszú távú munkalehetőséget biztosítanak és jutalmazzák a munkádat, csatlakozz csapatunkhoz és megváltozik az életed.

Cégünknél nincs „asztal pénz”, nincs telefon költség, nincs betanítási díj, nincs rendszerhasználat díj, sem egyéb eltitkolt költség. Sőt, mi fizetünk azért, hogy megszeresd és elsajátítsd ezt a szakmát. Csapatként dolgozunk, így számíthatsz a munkatársaid önzetlen együttműködésére és támogatására.

Ha szereted a változatos munkavégzést, szeretsz emberekkel foglalkozni, értesz az emberek nyelvén, szeretsz segítséget nyújtani az elképzelések megvalósításához úgy, hogy te alakítod ki a munkatempódat, válassz a jelenlegi kerületek közül ahol szeretnél dolgozni, küldd el a fényképes önéletrajzodat  E-mail címre és felvesszük veled a kapcsolatot.

Feladatok

  • Az új ingatlanértékesítő kollégák elsődleges feladata a meglévő adatbázis értékesítése és annak folyamatos bővítése.
  • Ezt követően Ingatlantanácsadó kollégáink körültekintő alapossággal térképezik fel az értékesíteni kívánt ingatlanokat.
  • Megvizsgálják az ingatlan jogi hátterét és tulajdonviszonyait.
  • Előre egyeztetett időpontban kikísérik a potenciális vevőket és részletesen bemutatják nekik az ingatlanokat.
  • Lebonyolítják az áralku folyamatát, komoly vételi szándék esetén írásos vételi ajánlatban rögzítik a Vevő ajánlatát.
  • Megegyezést követően - ügyvédi segítséggel - megszervezik és lebonyolítják az adásvételt.

Elvárások

  • középfokú vagy felsőfokú végzettség (minimum érettségi bizonyítvány)
  • erkölcsi bizonyítvány
  • kiváló kommunikációs készség
  • határozott fellépés
  • sikerorientált, pozitív gondolkodás
  • terhelhetőség

Előnyök

  • 10-19-ik kerületi lakosok előnybe részesülnak az 18.ker Üllői út 435 alatt található irodánk közelsége miatt , két főt keresünk erre a területre
  • 2-3-12 ik kerületi lakosok előnybe részesülnak az 4 ker Rózsa utca 6  alatt található irodánk közelsége miatt , két főt keresünk erre a területre
  • 7.8.9.11  ik kerületi lakosok előnybe részesülnak az 7 ker Garay tér 15 szám   alatt található irodánk közelsége miatt , két főt keresünk erre a területre

Amit kínálunk

  • Budapest több kerületére keresünk, ingatlan értékesítő munkatársakat!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános