Ügyfélszolgálati referens pozícióban álláslehetőség Budapesten

Nem szereted,hogy az ügyfélszolgálaton beskatulyáznak – Front office vagy Back office? Most itt az idő , hogy kipróbáld magad egy olyan Business Centerben, ahol az összes folyamatot átlátod! Jó hangulatú csapattal várunk Téged Ügyfélszolgálati Referens pozícióba.

Feladatok

Mik lesznek a feladataid?

  • Kiemelkedő ügyfélszolgálati és értékesítői képességeidet használva feltérképezed a betelefonáló ügyfelek igényeit
  • Beazonosítod az ügyfeleink igényeit és a számukra legmegfelelőbb terméket/szolgáltatást ajánlod  Ügyfeleink preferenciái alapján kezeled a különböző módosítási/információs kéréseket (email, levél, telefon, facebook)
  • Figyelsz az ügyfélre és meghallgatod az aggodalmait, szükség esetén panaszt kezelsz
  • Pozitív eredményeiddel hozzájárulsz a Business Center és a teljes cég sikerességéhez

Elvárások

Számunkra Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Kiemelkedő kommunikációs vénád van úgy írásban, mint szóban egyaránt
  • Munkavégzésed során nálad az ügyfél az első
  • Rendelkezel középfokú végzettséggel és érettségi bizonyítvánnyal
  • Precíz és pontos vagy és hatékonyságra törekszel
  • Szereted a kihívásokat és gyorsan tanulsz bele új feladatokba
  • Felhasználói szinten kezeled a számítógépet és az irodai programokat

Előnyök

  • Előny: ha MNB vizsgával rendelkezel

Amit kínálunk

Mit kínálunk mi Neked?

  • Alkalmazotti jogviszonyt
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Fiatalos, jó hangulatú csapatot
  • Dinamikus és motiváló munkahelyi légkört
  • Folyamatos támogatást szakmai fejlődésed érdekében
  • MNB hatósági képzések és vizsgák teljes körű finanszírozását
  • Pénzügyi dolgozói kedvezményeket

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott