Irodai adminisztrációs munkakörben álláslehetőség Budapesten

Tűzoltó Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Budapest II. kerület
Nettó 190 000 Ft - 200 000 Ft / hónap
2019. 06. 05.

Tűz -és munkavédelemmel foglalkozó cég, keres irodai munkakörbe keresünk teljeskörű adminisztrátori feladatok elvégzésére.

Feladatok

  • Árajánlatok készítése,
  • Számlázás,
  • Ügyfél kezelés,
  • Postázás

Elvárások

  • Office csomag minimum közép szintű ismerete, napi szintű használata. Kiváló szervezői és koordinációs képesség.

Előnyök

  • Terhelhetőség, önálló munkavégzés, rugalmasság, jó kommunikációs képesség.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkahely, jó kereseti lehetőség, barátságos, kulturált munkahely, családias környezet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott